This website requires JavaScript.
Mobile navigation
Інтернет-магазин коміксів та фігурок - Worldofcomics
Інтернет-магазин коміксів та фігурок - Worldofcomics
+380 93 448 76 20
0
+380 93 448 76 20

Угода користувача

Угода користувача

Дана угода встановлює правила і умови користування сайтом https://worldofcomics.ua/


1. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ


1.1. Сайт www.worldofcomics.ua (далі – Сайт) містить об'єкти інтелектуальної власності (в т.ч. об'єкти авторського права, знаки для товарів та послуг): фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні, звукові твори.


1.2. Власник та/або Ліцензіат Торгової марки та Сайту worldofcomics.ua (далі – Власник) дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали даного сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання матеріалів Сайту не допускається без посилання на Сайт.


1.3. Користувачеві Сайту, якому не виповнилося 18 років, необхідно отримати згоду батьків або законних представників на оформлення замовлення товару. Якщо батьки або законні представники користувача сайту не згодні з умовою Угоди користувача, користувач Сайту зобов'язаний відмовитися від оформлення замовлення товару.


1.4. Власник у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін.


1.5. Власник за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


1.6. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.


В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нас.


1.7. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не ображає моральність, не порушує авторські права, не пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, релігійною, соціальною ознакою, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також жодним іншим чином не порушує чинного законодавства України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення сайт може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.


Власник не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


1.8. Користувач Сайту погоджується з тим, що він несе повну та одноосібну відповідальність за порушення цієї Угоди. Користувач зобов'язується відшкодувати будь-які збитки, що виникли внаслідок порушення угоди.


1.9. З моменту порушення користувачем умов цієї угоди всі замовлення даного Користувача на товар вважаються скасованими.


1.10. Користувач, який використовує інформаційні ресурси Сайту, є таким, хто ознайомився та приймає умови цієї угоди.