This website requires JavaScript.
Mobile navigation
Інтернет-магазин коміксів та фігурок - Worldofcomics
Інтернет-магазин коміксів та фігурок - Worldofcomics
+380 93 448 76 20
0
+380 93 448 76 20

Про нас

Про компанію

World of Comics - перша мережа тематичних гік-магазинів, що спеціалізується на продажу офіційних, ліцензійних товарів, мерчу, коміксів, атрибутики та колекційних виробів. Наша місія – розвиток та популяризація гік- та поп-культур в Україні. Крім відкриття тематичних магазинів, World of Comics бере участь у всесвітньо відомих фестивалях типу Comic Con, проводить фан зустрічі, і завжди відкриті для колаборацій. Сьогодні у нас доступні товари за такими відомими тематиками як Star Wars, DC, Marvel, Disney, Pixar, Naruto, Harry Potter, IT, Stranger Things, One piece, My hero Academia, Gears of War, Minecraft, FNAF, Black Mirror, Cyberpunk, Witcher та багато інших. Команда World of Comics готова стати твоїм вірним провідником у світі захоплень та колекціонування!

4+
Локацій по Україні
12 000
Видів товарів
5+
Років на українському ринку

Історія компанії

У 2019 році було запущено перший інтернет-магазин funko.fans для поціновувачів американського бренду вінілових фігурок Funko. Згодом еволюціонувала все - наша назва, команда, підхід та бачення ринку. Незмінними ж залишалося наше захоплення цією тематикою та бажання донести її максимально широкому колу людей.

На сьогоднішній день наша історія виглядає так:

 • 02.2019 Запуск проєкту World of Comics: товарний сайт funko.fans;


 • 08.2019 Запуск YouTube каналу World of Comics;


 • 09.2019 Участь у фестивалі Комік Кон Україна. Представлено понад 1500 видів товарів; • 11.2019 Відкриття шоу-руму у центрі Києва;


 • 12.2019 Відкриття першого тематичного магазину у ТРЦ River Mall (Київ);


 • 12.2020 Відкриття другого тематичного магазину на вул. Велика Васильківська, 18 (Київ);


 • 08.2021 Відкриття третього тематичного магазину на вул. Петра Сагайдачного, 25 (Київ);


 • 09.2021 Запуск супергеройського кафе Сomics Coffee на вул. Петра Сагайдачного, 25 (Київ);


 • 09.2021 Участь у фестивалі "Комік Кон Україна". Представлено понад 5000 видів товарів;


 • 11.2021 Відкриття четвертого тематичного магазину на вул. Хрещатик, 17 (Київ);


 • 05.2022 Запуск флагманського інтернет-магазину worldofcomics.ua;


 • To be continued…

Наші магазини

Про нас 3
Про нас 4
Про нас 5
Про нас 6
Про нас 7
Про нас 8
Про нас 9
Про нас 10
Про нас 11

Магазини World of Comics - це тематичні простори для фанатів, колекціонерів та шанувальників гік- та поп-культур. Кожен із магазинів - особливе місце, яке повністю занурює своїх відвідувачів у світ фільмів, серіалів, аніме та супергероїки. З нами ти завжди можеш обговорити актуальні теми, релізи та події з будь-якої гри чи всесвіту. Ми не будемо сперечатися, який з акторів кращий на роль Людини-Павука, або в якому складі буде нова команда Месників. Але ми допоможемо розібратися тобі в цих питаннях і запам’ятати твій візит покупкою в нашому магазині.

Також, якщо ти шанувальник смачних та якісних кавових напоїв, тоді запрошуємо тебе приєднатися до темної чи світлої сторони, скуштувати теплі напої з “Грут Бару” та не забути спробувати Лимонад “Локи” із серії “Місники Бар”. Все це доступно у нашому супергеройському кафе Comics Coffee за адресою вул. Петра Сагайдачного, 25. Корисні та смачні десерти, тематичні напої чи всесвітньо відомий irish coffee із задоволенням будуть приготовлені для тебе та твоїх друзів! А для повного занурення у vibe нашої локації ми підготували набір актуальних коміксів, які можна почитати за окремим столиком у нас в гостях.

Щоб знайти нас, не обов'язково шукати Платформу 9 ¾  або вивчати карту Мордора. Досить лише знайти "Перейти в контакти" (референс) і вибрати зручну для тебе локацію. Ми радимо відвідати всі магазини по черзі. Кажуть, у кожному з них іноді з'являються цікаві та ексклюзивні дропи по твоїх улюблених персонажах.